صفحه در حال بار گذاری است ...

در حال بار گذاری
شنبه 28 دی 1398

  امام حسین علیه السلام : انی احب الصلواه

نوع جستجو را انتخاب نمایید
 • سایت
 • وب
جستجو

چهارشنبه 21 فروردین 1398
تعداد بازدید: 16
تعداد نظرات: 0

مراسم جشن به مناسبت فرارسیدن اعیاد ثلاثه شعبان در آبفای شهری استان برگزار شد

 مراسم جشن به مناسبت فرارسیدن اعیاد ثلاثه شعبان در آبفای شهری استان برگزار شد

به مناسبت فرارسیدن ماه شعبان و ایام ولادت حضرت امام حسین(ع) ،حضرت ابوالفضل (ع) و حضرت امام سجاد (ع) مراسم جشنی به همت شورای فرهنگی و دینی شرکت  آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی و با حضور مدیرعامل  ، مدیران ، معاونین  و کارکنان ستادی و امور ارومیه  در محل نمازخانه این شرکت برگزار شد

به گزارش خبرنگار پیام آبفا ، حاج آقا قبله ای در این مراسم ، ضمن تبریک حول ماه شعبان، میلاد باسعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز و همچنین میلاد امام سجاد(ع) اظهار کرد: امام حسین(ع) اسوه و پرچمدار شهادت در دین اسلام بود و سنبل انسانیت و آیینه تمام نمای فضیلتها ، فداکارییها ، جانبازیها ، خداخواهی ها و خدا جوییهاست .

سخنران این مراسم با بیان اینکه در قرآن بر تعظیم شعائر اسلامی تأکید شده است، افزود: به عنوان شیعیان معتقد، وظیفه تعظیم شعائر را طبق سفارش قرآن و احادیث بر عهده داریم که عمل به این ارزشها را در درونمان، محیط کار و جامعه نیز به واسطه عمل به سیره بزرگان دین باید نمایان و ادا کنیم .

حاج آقا قبله ای در ادامه ضمن تجلیل از مقام جانبازان و نقش آنان در هشت سال دفاع مقدس به بیان اهمیت حفظ و ادامه راه شهدا و جانبازان در جامعه تاکید کردو راه نجات و سعادت بشریت را پیروی از دیدگاه های امام حسین (ع) عنوان کرد.

وی با بیان اینکه مکتب امام حسین(ع) مکتب تربیتی بود، اظهار کرد: ایشان با شهادتشان هم درس غیرت و مردانگی و شجاعت را به مسلمانان آموختند.

حجت الاسلام قبله ای  افزود: سوم شعبان با سالروز ولادت امام حسین(ع) مصادف شده است که باید همانند دیگر اعیاد گرامی بداریم که روز پاسدار هم با این روز مقارن شده است که ائمه اطهار ما در رأس پاسداران بزرگ اسلام قرار دارند و امام حسین (ع) از جان خود در راه دین گذشت و پاسداران ما نیز باید این‌گونه باشند.

وی اضافه کرد: باید روحیه پاسداری از میهن حفظ شود و امروز همه ما باید در جبهه فرهنگی پاسدار اسلام ناب محمدی و مرزهای فرهنگی میهن عزیزمان باشیم.

در ادامه این مراسم گروه تواشیح طوبی در مدح و وصف مقام والای امام حسین (ع) و اعیاد شعبانیه به مدیحه سرایی پرداختند و از جانبازان بازنشسته و فرزندان جانباز بالای 25 درصد و جانبازان شاغل این شرکت  توسط مهندس اکبری مدیرعامل محترم این شرکت  و معاونین و مدیران ستادی با اهدای هدایایی تقدیر بعمل آوردند.

در پایان این مراسم از سه نفر فعال فرهنگی این شرکت نیز تجلیل بعمل آمد و از مسابقه خانه بهشتی  که از سوی ستاد اقامه نماز استان برگزار شده بود به 14 نفر از برندگان این مسابقه با اهدای کارت هدیه تقدیر شد .

ضمنا یک نفر از برندگان مسابقه راه و رسم پرهیزگاران که از سوی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سطح ملی نیز برگزار شده بود با اهدای کارت هدیه مورد تجلیل قرار گرفت . 

تصاویر
 • مراسم جشن به مناسبت فرارسیدن اعیاد ثلاثه شعبان در آبفای شهری استان برگزار شد
 • مراسم جشن به مناسبت فرارسیدن اعیاد ثلاثه شعبان در آبفای شهری استان برگزار شد
 • مراسم جشن به مناسبت فرارسیدن اعیاد ثلاثه شعبان در آبفای شهری استان برگزار شد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

 • اطلاعیه و حدیت
 • تماس با ما
 • آب و هوا و نظر سنجی
 • مالتی مدیا

 

برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه همکاران شرکت
امام على عليه السلام :به عبد صالح ، يعنى لقمان ، گفته شد: كدام يك از مردمان ، با فضيلت ترند؟
گفت: «مؤمنِ برخوردار» .
گفته شد: از مال؟
گفت: «نه ؛ ليكن برخوردار از دانشى كه اگر به او محتاج شدند ، از دانشش سود برند و اگر از او بى نياز شدند، خودش به آن اكتفا كند» .
آدرس: ارومیه - خيابان ارتش - فلكه مخابرات  صندوق پستي 363
کد پستی:                          5715659681  
تلفن:                             33450001-044

تلفن مستقیم :                      31945310-044

فاکس:                           33471455-044

ایمیل:                      farhangi(at)waww.ir

نظر شما در خصوص زیر پرتال دینی فرهنگی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی چگونه است ؟ثبت رأی  مشاهده نتایج