صفحه در حال بار گذاری است ...

در حال بار گذاری
شنبه 28 دی 1398

  امام حسین علیه السلام : انی احب الصلواه

نوع جستجو را انتخاب نمایید
 • سایت
 • وب
جستجو

چهارشنبه 12 دی 1397
تعداد بازدید: 24
تعداد نظرات: 0

مجموعه وزارت نیرو در آذربایجان غربی شایسته تقدیر شد

 مجموعه وزارت نیرو در آذربایجان غربی شایسته تقدیر شد

مشاور وزیر نیرو و مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو گفت: در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و دینی ابلاغی وزارت نیرو، مجموعه وزارت نیرو در آذربایجان غربی شایسته تقدیر شد.

 به گزارش خبرنگار پیام آبفا ، حجت الاسلام علی یزدان پرست در گردهمایی فرهنگی و دینی صنعت آب و برق استان آذربایجان غربی که در سالن همایش شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی برگزار شد، اظهار داشت: آذربایجان غربی در ارزیابی برنامه های فرهنگی و دینی ابلاغی از سوی وزارت نیرو، استان شایسته تقدیر است و مدیران مجموعه وزارت نیرو در استان مورد تقدیر قرار می گیرند.

وی با بیان اینکه آذربایجان غربی در بحث فرهنگی و دینی یکی از استانهای سرآمد کشور است، از کسب رتبه پنجم مجموعه وزارت نیرو خبر داد و گفت: آذربایجان غربی در بخش فرهنگی و دینی در بین 31 استان کشور، رتبه پنجم کشوری را به خود اختصاص داده است.

این مسئول با بیان اینکه شرکت های زیر مجموعه وزارت نیرو جزو استانهای شایسته تقدیر در این زمینه است، افزود: این استان توانسته برنامه های ابلاغی وزارت نیرو را در زمینه فرهنگی و دینی به خوبی پیش ببرد.

یزدان پرست در ادامه به چهلمین سال پیروزی انقاب اسلامی اشاره کرد و گفت: امسال چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی است و دشمن در تلاش است تا انقلاب به چهلمین سال پیروزی خود نرسد.

وی با بیان اینکه ستادی در آمریکا تشکیل شده است و بحث مالی و اعتبارات این ستاد نیز توسط اعراب منطقه خلیج فارس تامین می شود، تصریح کرد: این ستاد در تلاش است تا از طریق منافقان، اجازه ندهد انقلاب اسلامی به چهلمین سال پیروزی خود برسد ولی با تلاش مردم و مسئولان، تمام این توطئه ها خنثی شده و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را جشن خواهیم گرفت.

این مسئول افزود: دشمنان انقلاب عقل سیاسی و بصیرت ندارند چرا که نمی دانند منافقان نزد هیچ یک از آحاد و مذاهب از جایگاه برخوردار نیستند.

مشاور وزیر نیرو و مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو به مشکلات اقتصادی حاکم بر کشور اشاره کرد و گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی کشور و کاهش میزان صادرات نفت، باید مقایل توطئه دشمن هوشیارانه عمل کنیم.

یزدان پرست با بیان اینکه تفکرات اسلامی در دنیا، به جایگاه مطلوبی رسیده است، ادامه داد: امروزه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران با بحران اجتماعی، سیاسیو اقتصادی وارد دشمنی شده اند و تهاجم فرهنگی را در کنار مسائل دینی، اجتماعی و اقتصادی دنبال می کنند.

وی اذعان داشت: تبلیغ دین، اصلاح جامعه، استقامت در مقابل سختی ها، ایجاد وحدت، توجه به محرومان، احساس مسئولیت، الگو قرار گرفتن و اخلاق خوب و برخورد با ستمگر، وظیفه مبلغان دینی و فرهنگی است.

مشاور وزیر نیرو و مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو با بیان اینکه باید مراقب سرمایه ملی و مذهبی باشیم، اظهار داشت: زنده یاد حجت الاسلام غلامرضا حسنی، دژ مستحکمی بود که به عنوان ذخائر نظام از ایشان یاد می شود.

یزدان پرست خاطرنشان کرد: رسالت سنگین ما  دعوت مردم به حق و فضائل اخلاقی و دور از ناهنجاری های اخلاقی است و در این میان باید مراقب سرمایه های ملی و مذهبی باشیم که مقام معظم رهبری یکی از بزرگترین سرمایه های ملی و مذهبی ایران اسلامی است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی خبر داد

تداوم برنامه ریزی برای ترویج فرهنگ مدیریت مصرف در وزارت نیرو

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی  از تداوم برنامه ریزی برای ترویج فرهنگ مدیریت مصرف در وزارت نیرو  خبر داد.

مهندس رسول اکبری در گردهمایی فرهنگی و دینی صنعت آب و برق استان آذربایجان غربی که در سالن همایش شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی برگزار شد، با اشاره به وضعیت منابع آبی، اظهار داشت: حساسیت در میزان مصرف بهینه و مشکلات حاصل از افزایش مصرف را شاهد هستیم و برای این منظور نیز برنامه های فرهنگی قابل توجهی داریم.

وی با اشاره به تغییرات اقلیمی، تصریح کرد: در هر دهه ۰.۴ درصد شیب گرما افزایش می یابد و در هر دهه شاهد کاهش ۱۱ میلی متری بارش نزولات آسمانی  هستیم که مدیریت تمام این موارد نیازمند فرهنگ سازی است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی با بیان اینکه باید در رفتار مردم تغییر مصرف را مضاعف کنیم، افزود: استفاده صحیح از منابع آب را جدی بگیریم و لازم است خروجی برگزاری چنین همایش هایی تغییرات محسوس در رفتار مردم باشد.

اکبری با بیان اینکه ایجاد حالات معنوی در انسانها از طریق کار فرهنگی، موضوع مهمی است که مورد توجه قرار گرفته است، گفت: کار فرهنگی نیازمند مهارت است و در این کار باید استقامت کرد و امروز این توفیق را داریم که در سطح شرکتهای وزارت نیرو، این کار فرهنگی را انجام دهیم.

وی بر تداوم کار فرهنگی تاکید کرد و گفت: در کار فرهنگی نباید قلو یا اغراق کرد.

این مسئول ادامه داد: برای اینکه کار فرهنگی نتیجه بخش باشد، باید در زبان و دل متولیان فرهنگی یکرنگی ایجاد شود و این امر در آذربایجان غربی به یک روند مطلوب تبدیل شده است.

مدیر انسجام بخش مدیران عامل صنعت آب و برق، نظام دهی و ایجاد انسجام در اقدامات فرهنگی و دینی را ضروری عنوان کرد و افزود: ارزیابی و آسیب شناسی و تلاش برای آسیبها موضوعی است که نباید در کارهای فرهنگی مورد غفلت قرار گیرد.

اکبری با بیان اینکه نباید کار فرهنگی تعطیل شود، ادامه داد: به ثمر نشستن کا رفرهنگی مستلزم استمرار بوده و باید در این زمینه استقامت داشت.

وی در ادامه افزایش جلب مشارکت خانوادگی را در سطح وزارت نیرو خواستار شد و اظهار داشت: ترویج فرهنگ اقامه نماز، توسعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر، توجه به سیره اهل بیت، توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و امام راحل، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، صیانت از بنیان خانواده، ترویج فرهنگ مدیریت مصرف از جمله موضوعات مورد تاکید در این زمینه هستند.

 

رئیس ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی خبر داد

موفقیت شرکتهای زیر مجموعه وزارت نیرو در ارزیابی ستاد اقامه نماز

 رئیس ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی گفت: شرکتهای زیر مجموعه وزارت نیرو، نمره قابل توجه و خوبی در ارزیابی ستاد اقامه نماز کسب کرده اند.

علی برزگر گردهمایی فرهنگی و دینی صنعت آب و برق استان آذربایجان غربی که در سالن همایش شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی برگزار شد، اظهار داشت: کاری کنیم که نماز در کارهایمان تاثیر گذارد نه اینکه کار در نمازمان تاثیرگذارد.

وی با بیان اینکه شکرگذار نعمت امنیت و استقلال باشیم، تصریح کرد: یکی از نشانه هایی که تشریفاتی کار می کنیم این است که شکرگذار نعمتهای الهی نیستیم.

این مسئول یادآور شد: شرکتهای زیر مجموعه وزارت نیرو، نمره قابل توجه و خوبی در ارزیابی اقامه نماز کسب کرده اند

رئیس ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی با بیان اینکه برخی اوقات نسبت به داشته هایمان قدردان نیستم، گفت:  برگزاری جلساتی که فرهنگ نماز، عفاف و حجاب و ... را ترویج می کنند به عنوان تنبیه غافل هستند تا یادآوری شود که وظیفه انسان توانمند و مخلص، شکرگزاری از نعمات خداوند است. برگزاری جلساتی با محوریت قرآن و امر به معروف و نهی از منکر باید ارج نهاده شود.

برزگر اظهار داشت: بنده شکرگذار یعنی متوجه نعمت شده و بداند چرا نعمت را برای او داده اند ولی نسبت به این امر غافل هستیم.

وی خاطرنشان کرد: شرکتهای زیر مجموعه وزارت نیرو در آذربایجان غربی رتبه برتر دستگاه های اجرایی را در ارزیابی ستاد اقامه نماز کسب کرده اند.

نماینده رئیس ستاد امر به معروف از منکر آذربایجان غربی نیز در ادامه این گردهمایی اعلام کرد: طی ارزیابی به عمل آمده، مجموعه وزارت نیرو در ستاد اقامه امر به معروف و نهی از منکر، از دستگاه های برتر آذربایجان غربی هستند که موفق شده اند ۱۰۰ امتیاز کامل را کسب کنند و یا کمتر از ۹۷ امتیاز کسب نکرده اند.

حجت الاسلام قنبری ادامه داد: در سند راهبردی ستاد امر به معروف و نهی از منکر یک هدف بیشتر نداریم و آن همگانی بودن این فریضه الهی است که بهره گرفته شده از رهنمودهای قام معظم رهبری و امام راحل است.

وی بر همگانی سازی امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد و افزود: مجموعه وزارت نیرو نیز به خوبی توانسته در راستای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر گام بردارد.

تصاویر
 • مجموعه وزارت نیرو در آذربایجان غربی شایسته تقدیر شد
 • مجموعه وزارت نیرو در آذربایجان غربی شایسته تقدیر شد
 • مجموعه وزارت نیرو در آذربایجان غربی شایسته تقدیر شد
 • مجموعه وزارت نیرو در آذربایجان غربی شایسته تقدیر شد
 • مجموعه وزارت نیرو در آذربایجان غربی شایسته تقدیر شد
 • مجموعه وزارت نیرو در آذربایجان غربی شایسته تقدیر شد
 • مجموعه وزارت نیرو در آذربایجان غربی شایسته تقدیر شد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

 • اطلاعیه و حدیت
 • تماس با ما
 • آب و هوا و نظر سنجی
 • مالتی مدیا

 

برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه همکاران شرکت
امام على عليه السلام :به عبد صالح ، يعنى لقمان ، گفته شد: كدام يك از مردمان ، با فضيلت ترند؟
گفت: «مؤمنِ برخوردار» .
گفته شد: از مال؟
گفت: «نه ؛ ليكن برخوردار از دانشى كه اگر به او محتاج شدند ، از دانشش سود برند و اگر از او بى نياز شدند، خودش به آن اكتفا كند» .
آدرس: ارومیه - خيابان ارتش - فلكه مخابرات  صندوق پستي 363
کد پستی:                          5715659681  
تلفن:                             33450001-044

تلفن مستقیم :                      31945310-044

فاکس:                           33471455-044

ایمیل:                      farhangi(at)waww.ir

نظر شما در خصوص زیر پرتال دینی فرهنگی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی چگونه است ؟ثبت رأی  مشاهده نتایج