صفحه در حال بار گذاری است ...

در حال بار گذاری
شنبه 28 دی 1398

  امام حسین علیه السلام : انی احب الصلواه

نوع جستجو را انتخاب نمایید
 • سایت
 • وب
جستجو

پنج شنبه 11 بهمن 1397
تعداد بازدید: 22
تعداد نظرات: 0

برگزاری جشنواره آب در شهرستان ماکو

 برگزاری جشنواره آب در شهرستان ماکو

برگزاری جشنواره آب در شهرستان ماکو

به  گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب ماکو، با هدف ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب، جشنواره سراسری یادگیری نخستین واژه آب با راهنماییها و مدیریت اکیپ مجرب و با انگیزه دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت و با نمایش عالی تعدادی از مجریان، هنرمندان، نوازندگان، عکاسان و فیلمبرداران و با حضور مهندس حسین نژاد مدیر امور آبفای ماکو  و مدیر و دیگر مسئولین آموزش و پرورش و خبرنگاران و اصحاب رسانه محلی با شرکت پرشور دانش آموزان پایه های اول و دوم مقطع ابتدایی به همراه تعدادی از اولیاء، مربیان و مدیران مدارس ابتدایی در سالن آمفی تئاتر آموزش و پرورش شهرستان ماکو به زیبایی و با موفقیت کامل برگزار گردید.

 مهندس حسین نژاد  مدیر امور آبفای ماکو ضمن خیرمقدم به مدعوین، مسولین دست اندرکار آموزش و پرورش و دانش آموزان  و دیگر حضار گرامی گفت: نقش دانش‌آموزان در رعایت الگوی مصرف آب بسیار حائز اهمیت است و همگان باید در مصرف صحیح آب و صرفه‌جویی این نعمت الهی نهایت دقت لازم را داشته باشند.

ایشان همچنین با اشاره به اهمیت صرفه جویی در مصرف آب به مواردی همچون شستن دستها، وضو گرفتن، مسواک زدن، حمام کردن، شستشوی حیاط، آبیاری باغچه و درختان، شستن ماشین، شستشوی ظروف خانه و دیگر موارد که بچه ها و والدینشان در زندگی روزمره با آن درگیر هستند اشاره نموده و با زبان قابل فهم برای کودکان نحوه صرفه جویی در مصرف آب را توضیح داده و از آنان برای صرفه جویی در مصرف آب و نهادینه کردن فرهنگ صرفه جویی در بین همنوعان، همکلاسیها و خانواده شان درخواست همکاری نمودند.

آقای اکبر باباپور، مدیر آموزش و پرورش نیز طی احادیث و روایاتی به اهمیت آب اذعان نموده و با اشاره به کمبود بارندگی و کم بودن آب شیرین، از دانش آموزان، اولیاء و مربیان آنها درخواست کردند که فرهنگ صرفه جویی آب را در مدارس، منازل و دیگر جاهایی که حضور پیدا میکنند نهادینه کنند.

گفتنی است اجرای سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، تلاوت کلام الله مجید، سخنرانی با زبان کودکان مجریان، ارتباط کلامی و حسی با دانش آموزان، نمایش عروسکی، اهداء همایل همیار آب برای دانش آموزان، اجرای سرود شرشر آب و حرکتهای نمایشی عروسکها، مسابقه حضوری دانش آموزان، اهداء جوایز به برندگان مسابقه نقاشی آب=زندگی و اختتامیه برنامه و گرفتن عکس مجریها و عروسکها در میان دانش آموزان از برنامه های این جشنواره بود.

در این مراسم از برندگان مسابقه نقاشی با موضوع صرفه جویی در مصرف آب که قبلا برگزار شده بود قدردانی شد و به رسم یادبود لوح تقدیر و جوایزی اهدا شد.

همچنین در این جشنواره بسته های فرهنگی تهیه شده توسط دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت در بین تعدادی از دانش آموزان اول و دوم مقطع ابتدایی توزیع گردید.

بالافاصله بعد از اتمام برنامه، خبرنگار و گزارشگر صدا و سیمای منطقه آزاد ماکو از مهندس یعقوب حسین نژاد، مدیر امور آبفای ماکو به زبان فارسی و ترکی مصاحبه نموده و در همان روز در اخبار شبکه استان به نمایش گذاشته شد.

 

تصاویر
 • برگزاری جشنواره آب در شهرستان ماکو
 • برگزاری جشنواره آب در شهرستان ماکو
 • برگزاری جشنواره آب در شهرستان ماکو
 • برگزاری جشنواره آب در شهرستان ماکو
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

 • اطلاعیه و حدیت
 • تماس با ما
 • آب و هوا و نظر سنجی
 • مالتی مدیا

 

برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه همکاران شرکت
امام على عليه السلام :به عبد صالح ، يعنى لقمان ، گفته شد: كدام يك از مردمان ، با فضيلت ترند؟
گفت: «مؤمنِ برخوردار» .
گفته شد: از مال؟
گفت: «نه ؛ ليكن برخوردار از دانشى كه اگر به او محتاج شدند ، از دانشش سود برند و اگر از او بى نياز شدند، خودش به آن اكتفا كند» .
آدرس: ارومیه - خيابان ارتش - فلكه مخابرات  صندوق پستي 363
کد پستی:                          5715659681  
تلفن:                             33450001-044

تلفن مستقیم :                      31945310-044

فاکس:                           33471455-044

ایمیل:                      farhangi(at)waww.ir

نظر شما در خصوص زیر پرتال دینی فرهنگی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی چگونه است ؟ثبت رأی  مشاهده نتایج