صفحه در حال بار گذاری است ...

در حال بار گذاری
شنبه 28 دی 1398

  امام حسین علیه السلام : انی احب الصلواه

نوع جستجو را انتخاب نمایید
  • سایت
  • وب
جستجو

شنبه 19 آبان 1397
تعداد بازدید: 34
تعداد نظرات: 0

برگزاري جشنواره فراگيري نخستين واژه آب در جمع انجمن اوليا و مربيان دبستان دخترانه شقايق

برگزاري جشنواره فراگيري نخستين واژه آب در جمع انجمن اوليا و مربيان دبستان دخترانه شقايق

 

جشنواره فراگيري نخستين واژه آب در جمع انجمن اوليا و مربيان دبستان دخترانه شقايق در قالب كارگاه آموزشي مديريت مصرف آب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي امور آب و فاضلاب اروميه : در راستاي سياستهاي شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور جهت برگزاري جشنواره فراگيري نخستين واژه آب، امور آبفاي اروميه برابر هماهنگي با اداره آموزش و پرورش و مدرسه ابتدايي شقايق، كارگاه آموزشي مديريت مصرف آب ويژه انجمن اوليا و مربيان در قالب جشنواره نخستين واژه آب با حضور مهندس خوش سيرت، معاون خدمات مشتركين و درآمد شركت آب و فاضلاب استان آذربايجان غربي، مهندس سيدپور، مدير امور آب و فاضلاب اروميه، مسئولين محترم آموزش و پرورش ناحيه يك اروميه، مديريت و معاونين و مربيان دبستان دخترانه شقايق و جمعي از اولياء دانش آموزان مدرسه ابتدايي دخترانه شقايق در سالن دبيرستان فاطميه برگزار شد.

در آغاز اين مراسم ، پس از قرائت آياتي چند از كلام الله مجيد، پخش سرود ملي و قرائت دكلمه و خوش آمدگويي توسط آقاي سید احسان هاشمي از کارشناسان حوزه روابط عمومی آبفای شهری استان ، خانم فريده جليل زاده، مدير دبستان دخترانه شقايق ضمن خوش آمدگويي و تقدير از حضور اولياي گرامي دانش آموزان در خصوص برنامه هاي اين مدرسه در راستاي كاهش مصرف آب و برق و تاثير ميزان صرفه جويي در خانواده هاي دانش آموزان بر ارزشيابي در برخي از دروس دانش آموزان توضيحاتي ارائه نمودند.

سپس با دعوت مهندس خوش سيرت، معاون خدمات مشتركين و درآمد شركت آب و فاضلاب شهري آذربايجان غربي، به جايگاه، ايشان ضمن تقدير از زحمات مديريت و مربيان مدرسه ابتدايي دخترانه شقايق، آماري از آبهاي شيرين جهان و مقايسه آن با مقدار موجود درايران، همچنين وضعيت آبهاي زيرزميني كشور و مقايسه مقدار مصرف آب در ايران با ساير كشورها و استاندارد آب  را ارائه نمودند.

وي همچنين به بحران كم آبي با توجه به كاهش بارندگي ها و از طرفي مصرف بي رويه آب ،خشك شدن دشت ها و غير قابل  برداشت  نمودن آب در برخي از آنها  ، به عنوان هشداري جدي جهت استفاده بهينه و صرفه جويي در مصرف آب  پرداخت و در پايان ضمن پاسخگويي به برخي از سوالات اولياي محترم خواستار آموزش واژه آب و اهميت آن به اعضا ء خانواده ها گرديد.

سخراني آقاي دكتر قاسمي، معاون آموزش ابتدايي ناحيه يك آموزش و پرورش اروميه، پخش بسته هاي فرهنگي در خصوص صرفه جويي در مصرف آب، پذيرايي از حضار و پخش دكلمه از ديگر برنامه هاي كارگاه آموزشي مديريت مصرف آب در جمع انجمن اوليا و مربيان مدرسه ابتدايي دخترانه شقايق بود.

 

تصاویر
  • برگزاري جشنواره فراگيري نخستين واژه آب در جمع انجمن اوليا و مربيان دبستان دخترانه شقايق
  • برگزاري جشنواره فراگيري نخستين واژه آب در جمع انجمن اوليا و مربيان دبستان دخترانه شقايق
  • برگزاري جشنواره فراگيري نخستين واژه آب در جمع انجمن اوليا و مربيان دبستان دخترانه شقايق
  • برگزاري جشنواره فراگيري نخستين واژه آب در جمع انجمن اوليا و مربيان دبستان دخترانه شقايق
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

  • اطلاعیه و حدیت
  • تماس با ما
  • آب و هوا و نظر سنجی
  • مالتی مدیا

 

برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه همکاران شرکت
امام على عليه السلام :به عبد صالح ، يعنى لقمان ، گفته شد: كدام يك از مردمان ، با فضيلت ترند؟
گفت: «مؤمنِ برخوردار» .
گفته شد: از مال؟
گفت: «نه ؛ ليكن برخوردار از دانشى كه اگر به او محتاج شدند ، از دانشش سود برند و اگر از او بى نياز شدند، خودش به آن اكتفا كند» .
آدرس: ارومیه - خيابان ارتش - فلكه مخابرات  صندوق پستي 363
کد پستی:                          5715659681  
تلفن:                             33450001-044

تلفن مستقیم :                      31945310-044

فاکس:                           33471455-044

ایمیل:                      farhangi(at)waww.ir

نظر شما در خصوص زیر پرتال دینی فرهنگی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی چگونه است ؟ثبت رأی  مشاهده نتایج