صفحه در حال بار گذاری است ...

در حال بار گذاری
شنبه 28 دی 1398

  امام حسین علیه السلام : انی احب الصلواه

نوع جستجو را انتخاب نمایید
 • سایت
 • وب
جستجو

يکشنبه 20 آبان 1397
تعداد بازدید: 32
تعداد نظرات: 0

زنگ آب در اروميه به صدا درآمد

زنگ آب در اروميه به صدا درآمد

 

زنگ آب در قالب جشنواره فراگيري نخستين واژه آب با محوريت مديريت مصرف در مدرسه شقايق اروميه به صدا درآمد.

به گزارش خبرنگار پيام آبفا ، اين مراسم با حضور مديريت و كارشناسان امور آب و فاضلاب اروميه، معاونين و كارشناسان آموزش و پرورش، مديريت، معاونين، معلمان و مربيان مدرسه شقايق و بيش از يك هزار  دانش آموز مدرسه شقايق واقع در منطقه صمدزاده برگزارشد دانش آموزان ضمن آشنايي با الگوهاي مديريت بهينه مصرف آب، به اهميت هرچه بيشتر اين ماده حياتي پي بردند.

مهندس سيدپور، مدير امور آب وفاضلاب اروميه دراين مراسم ضمن اشاره به اهميت آب در زندگي انسان ها گفت: بدون آب نمي توان زندگي كرد و كودكان بايد از همان ابتداي زندگي خود بايد با اهميت اين ماده حياتي آشنا شوند تا از هدر رفت آن جلوگيري كنند.

مدير آبفاي اروميه  با بيان اينكه در حال حاظر ميزان منابع آبي كشور بسيار اندك است گفت: كاهش شديد بارش باران در سال هاي اخير يكي از عوامل اصلي كاهش ذخاير آبي در كشور شده است كه بدون صرفه جويي در مصرف آب نمي توان اين مشكل را حل كرد.

مهندس سيدپور در ادامه به بيان راهكارهاي ساده كاهش مصرف آب اشاره نمود و از دانش آموزان درخواست كرد تا به عنوان سفيران صرفه جويي در مصرف آب، اين نكات ساده را به خانواده و خانه هايشان انتقال دهند.

مدير امور ابفاي اروميه در پايان بر لزوم اطلاع رساني به كاركنان شركت آب و فاضلاب اروميه درصورت مشاهده هرگونه هدر رفت آب توسط دانش آموزان با شماره 122 مركز ارتباطات مردمي تاكيد كرد.

وي با بيان اينكه آب هاي سطحي و آب هاي زير زميني دو منبع تامين آب شرب مردم است گفت: آب هاي سطحي به وسيله دو تصفيه خانه موجود در اروميه تصفيه شده و در اختيار همشهريان قرار مي گيرد.

در بخش ديگري از مراسم خانم جليل زاده، مدير دبستان دخترانه شقايق پس از حضور در جايگاه، ضمن تقدير و تشكر از زحمات روابط عمومي امور آب و فاضلاب اروميه در برگزاري مراسم زنگ آب، به بيان اقدامات شاخص صورت گرفته در خصوص كاهش مصرف آب دانش آموزان در خانه شان پرداخت و ادامه داد : دانش آموزاني كه مصرف آب خود را در خانه نسبت به دوره هاي گذشته تعديل نمايند در ارزشيابي دروسشان تاثير خواهد گذاشت و در صورت ادامه اين روند لوح تقدير ويژه و كارت هديه نقدي از طرف امور آب و فاضلاب اروميه به قيد قرعه به دانش آموزان تقديم خواهد شد.

پخش سرودهاي شاد مرتبط با آب، سخنراني مسئولين محترم آموزش و پرورش و حضور قطره هاي آبي آب و خاكستري فاضلاب از ساير برنامه هاي اين مراسم بود.

در انتها زنگ آب، همزمان با كل كشور در اين مدرسه توسط مهندس سيدپور، مدير امور آب و فاضلاب اروميه به صدا درآمد.

تصاویر
 • زنگ آب در اروميه به صدا درآمد
 • زنگ آب در اروميه به صدا درآمد
 • زنگ آب در اروميه به صدا درآمد
 • زنگ آب در اروميه به صدا درآمد
 • زنگ آب در اروميه به صدا درآمد
 • زنگ آب در اروميه به صدا درآمد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

 • اطلاعیه و حدیت
 • تماس با ما
 • آب و هوا و نظر سنجی
 • مالتی مدیا

 

برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه همکاران شرکت
امام على عليه السلام :به عبد صالح ، يعنى لقمان ، گفته شد: كدام يك از مردمان ، با فضيلت ترند؟
گفت: «مؤمنِ برخوردار» .
گفته شد: از مال؟
گفت: «نه ؛ ليكن برخوردار از دانشى كه اگر به او محتاج شدند ، از دانشش سود برند و اگر از او بى نياز شدند، خودش به آن اكتفا كند» .
آدرس: ارومیه - خيابان ارتش - فلكه مخابرات  صندوق پستي 363
کد پستی:                          5715659681  
تلفن:                             33450001-044

تلفن مستقیم :                      31945310-044

فاکس:                           33471455-044

ایمیل:                      farhangi(at)waww.ir

نظر شما در خصوص زیر پرتال دینی فرهنگی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی چگونه است ؟ثبت رأی  مشاهده نتایج