صفحه در حال بار گذاری است ...

در حال بار گذاری
شنبه 28 دی 1398

  امام حسین علیه السلام : انی احب الصلواه

نوع جستجو را انتخاب نمایید
  • سایت
  • وب
جستجو

يکشنبه 01 مهر 1397
تعداد بازدید: 49
تعداد نظرات: 0

حضور کارکنان بسیجی شرکت آبفای آذربایجان غربی در رژه هفته دفاع مقدس

 حضور کارکنان بسیجی شرکت آبفای آذربایجان غربی در رژه هفته دفاع مقدس

کارکنان بسیجی شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی در مراسم رژه هفته دفاع مقدس  شرکت کردند.

سال‏هاست که آسمان، کوچ غریبشان را بر شانه ‏هایمان، پرنده می‏تکاند و آفتاب ، مسیر چشمانشان را با انگشت نشان می‏دهد و می‏گرید.سال‏هاست که رفته‏ اند و بادها، بوی پیراهنشان را بر خاکریزهای بسیار، مویه می‏کنند. آنان انعکاس روشن خورشید در رودخانه ‏های سرخ حماسه‏ اند. دلشان، دریا می‏نوشت و نگاهشان، توفان می‏سرود. برخاستند؛ آن هنگام که نفس‏های سرما، پنجره‏ ها را سیاه کرده بود و شهر، می‏رفت که در اضطراب ثانیه ‏های تجاوز، کمر خم کند. برخاستند و با قدم‏های استوارشان در رگهای وطن، خون زندگی جاری شد پلاک بر گردن و چفیه بر شانه، جاده‏ های صلابت را پشت سر گذاشتند و خاک را لبخند كاشتند پا در رکاب ستاره و باران ، آسمان عشق را تا دورترین ‏ها درنوردیدند

 جعفر لایموت  مشاور مدیر عامل در  امور ایثارگران در مصاحبه با خبرنگار پیام آبفا ، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت: در 31 شهريور 1359 رژيم بعثي عراق با تصميم و طرح قبلي، تحریک استکبار جهانی  و با هدف برانداختن نظام نوپاي جمهوري اسلامي جنگي تمام عيار را عليه ايران اسلامي آغاز کرد. صدام حسين رييس جمهور عراق با ظاهر شدن در برابر دوربين‌هاي تلويزيون عراق با پاره کردن قرارداد 1975 الجزاير، آغاز تجاوز رژيم بعثي به خاک ايران را اعلام کرد.مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران شرکت آب و فاضلاب شهری استان در ادامه با بیان اینکه  بی تردید، مقدس ترین جهاد، جهادی است که به عنوان دفاع از حقوق انسانی صورت گرفته باشد افزود : در جنگ تحمیلی، رژیم بعث عراق، جنگی ناخواسته را به کشور ما تحمیل کرد و با نادیده گرفتن استقلال سرزمین ما به ایران اسلامی تجاوز نمود . از این رو، مردم غیرتمند ایران پیر و جوان ، در دفاعی مقدس، از حق خود که دفاع از استقلال سرزمین و هویت دینی ـ ملی خود بود، دفاع کردند.

وی در ادامه افزودند : ملت غیور ایران اسلامی در طول چندین سال پس از دوران دفاع مقدس نشان داده اند همیشه و در همه حال در صحنه های انقلاب اسلامی حاضر بوده و همواره گوش به فرمان پرچم دار انقلاب مقام عظمای ولایت بوده و اجازه تعدی به خاک ایران اسلامی را به هیچ متجاوزگری نخواهند داد.

داریوش رضایی فرمانده پایگاه بسیج شهید عباسپور شرکت آب و فاضلاب شهری استان نیز ضمن تبریک هفته دفاع مقدس در ادامه این مصاحبه خاطرنشان ساخت : هفته دفاع مقدس نمودار مجموعه‏ای از برجسته‏ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است. در این مجموعه تابناک، درخشنده‏ترین و نفیس‏ترین نگین گرانبها یاد و خاطره شهیدان است. آنها جوانان و جوانمردان رشید و پاک سرشتی بودند که با آگاهی و درک والای خود موقعیت حساس کشور را تشخیص دادند و وظیفه‏ی بزرگ جهاد در راه خدا را مشتاقانه پذیرا شدند. هر ملتی که چنین دلاوران آگاه و شجاعی را در دامان خود پرورده باشد حق دارد به آنان ببالد و آنان را الگوی تربیت جوانان خود در همه دوران‏ها بداند.

در این راستا کارکنان بسیجی شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی در مراسم رژه هفته دفاع مقدس  شرکت کردند.

گفتنی است مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس  در ارومیه از ساعت 9 صبح در خیابان مرحوم  آیت‌الله حسنی همزمان با سراسر کشور با حضور مسئولان ارشد استان، نمایندگان مجلس، فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران کل و خانواده معظم شهدا برگزار شد.

تصاویر
  •  حضور کارکنان بسیجی شرکت آبفای آذربایجان غربی در رژه هفته دفاع مقدس
  •  حضور کارکنان بسیجی شرکت آبفای آذربایجان غربی در رژه هفته دفاع مقدس
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

  • اطلاعیه و حدیت
  • تماس با ما
  • آب و هوا و نظر سنجی
  • مالتی مدیا

 

برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه همکاران شرکت
امام على عليه السلام :به عبد صالح ، يعنى لقمان ، گفته شد: كدام يك از مردمان ، با فضيلت ترند؟
گفت: «مؤمنِ برخوردار» .
گفته شد: از مال؟
گفت: «نه ؛ ليكن برخوردار از دانشى كه اگر به او محتاج شدند ، از دانشش سود برند و اگر از او بى نياز شدند، خودش به آن اكتفا كند» .
آدرس: ارومیه - خيابان ارتش - فلكه مخابرات  صندوق پستي 363
کد پستی:                          5715659681  
تلفن:                             33450001-044

تلفن مستقیم :                      31945310-044

فاکس:                           33471455-044

ایمیل:                      farhangi(at)waww.ir

نظر شما در خصوص زیر پرتال دینی فرهنگی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی چگونه است ؟ثبت رأی  مشاهده نتایج