صفحه در حال بار گذاری است ...

در حال بار گذاری
شنبه 28 دی 1398

  امام حسین علیه السلام : انی احب الصلواه

نوع جستجو را انتخاب نمایید
  • سایت
  • وب
جستجو

يکشنبه 15 مرداد 1396
تعداد بازدید: 166
تعداد نظرات: 2

بفای آذربایجان غربی مورد بازدید و ارزیابی ، بازرسان ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی، عفاف و حجاب قرار گرفت

 .

آبفای آذربایجان غربی مورد بازدید و ارزیابی ، بازرسان ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی، عفاف و حجاب قرار گرفت .
شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی مورد بازدید و ارزیابی ، بازرسان ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی، عفاف و حجاب  قرار گرفت  .

 

به گزارش  دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی ، بازرسان ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی ، عفاف و حجاب ضمن حضور در این شرکت  از اقدامات و فعالیتهای انجام شده در دو حوزه حقوق شهروندی و عفاف و حجاب بازدید و بازرسی بعمل آوردند .

در ابتدای این بازرسی ها ضمن حضور در دفتر مدیر عامل شرکت ضمن دیدار با مهندس اکبری رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت قبل از بازرسی ها از دیدگاههای ایشان در خصوص برنامه ها و فعالیتهای انجام شده توضیحاتی ارائه نمودند و آقایان آقایاری و صفری که به عنوان بازرس به شرکت مراجعه نموده بودند ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای انجام شده و حمایتهای مدیریت ارشد شرکت از این برنامه  ها  استمرار و ارتقاء فهالیتهای حقوق شهروندی و جلیب رضایت مشترکین از جمله اهداف این ستاد صیانت از حقوق شهروندی اعلام نمودند  مهندس اکبری د رادامه در خصوص « اجرای برنامه های دهگانه عفاف و حجاب و نه گانه حقوق شهروندی و مصوبه 427 برنامه برون سازمانی عفاف و حجاب» توضیحاتی ارائه نمودند .

در ادامه بازرسی ها هریک از دبیران حقوق شهروندی و عفاف و حجاب مستندات لازم در حوزه های مربوط به خود را ارائه نمودند و چک لیستهای لازم در حضور دبیران تکمیل گردید .

لازم بذکر است که شرکت آب وفاضلاب آذربایجان غربی در طول سه سال آتی از جمله دستگاههای پیشرو و رتبه برتر در اجرایی نمودن برنامه های ستاد  صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی ، عفاف و حجاب بوده و لوح های تقدیر متعددی کسب نموده است .

نظر بینندگان
جمعه 04 اسفند 1396
1
چهارشنبه 27 تیر 1397
مطلب خوبی بود
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

  • اطلاعیه و حدیت
  • تماس با ما
  • آب و هوا و نظر سنجی
  • مالتی مدیا

 

برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه همکاران شرکت
امام على عليه السلام :به عبد صالح ، يعنى لقمان ، گفته شد: كدام يك از مردمان ، با فضيلت ترند؟
گفت: «مؤمنِ برخوردار» .
گفته شد: از مال؟
گفت: «نه ؛ ليكن برخوردار از دانشى كه اگر به او محتاج شدند ، از دانشش سود برند و اگر از او بى نياز شدند، خودش به آن اكتفا كند» .
آدرس: ارومیه - خيابان ارتش - فلكه مخابرات  صندوق پستي 363
کد پستی:                          5715659681  
تلفن:                             33450001-044

تلفن مستقیم :                      31945310-044

فاکس:                           33471455-044

ایمیل:                      farhangi(at)waww.ir

نظر شما در خصوص زیر پرتال دینی فرهنگی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی چگونه است ؟ثبت رأی  مشاهده نتایج