صفحه در حال بار گذاری است ...

در حال بار گذاری
شنبه 28 دی 1398

  امام حسین علیه السلام : انی احب الصلواه

نوع جستجو را انتخاب نمایید
  • سایت
  • وب
جستجو

سه شنبه 19 بهمن 1395
تعداد بازدید: 144
تعداد نظرات: 0

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر ؛برگزاری جشن تجلیل از فرهیختگان عرصة علم‏ آموزی فرزندان همکار شرکت آبفای استان

 همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر ؛برگزاری جشن تجلیل از فرهیختگان عرصة علم‏ آموزی فرزندان همکار شرکت آبفای استان

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر ؛برگزاری جشن تجلیل از فرهیختگان عرصة علم‏ آموزی فرزندان همکار شرکت آبفای استان

جشن تجلیل از  فرهیختگان عرصة علم ‏آموزی و بازنشستگان همکار و کارگران نمونه شرکت آب و فاضلاب،  با حضور مدیران عامل، معاونین، مدیران، کارکنان و خانواده‏های آنان روز دوشنبه  18 بهمن ماه  سالجاری در تالار اروس ارومیه برگزار شد. 

در این مراسم مهندس اکبری رئیس هیات مدیره و مدیر عامل آبفای آذربایجان غربی پس از تبریک پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: قلب نوجوان مثل مزرعه ‏ای است که هر چیزی در آن بکاریم قبول می‏کند و در این شرایط مسئولیت سنگینی بر عهدة پدران و مادران است ، یادآور شد: هیچ چیزی خوب‏تر و باارزش‏تر از تربیت فرزند صالح نیست.

مدیر عامل آبفای استان در ادامه  از برنامه‏ریزی و طرح این مطالب که موفقیت با کسی است که از دوران فراغت برای ایام گرفتاری و از ایام جوانی برای دوران ضعف و پیری استفاده کند، سخن گفت.

در ادامه مدیر عامل آبفای آذربایجان غربی  ضمن عرض خیرمقدم خدمت اولیای دانش‏آموزان و فرزندان همکاران  عرصة صنعت آب و فاضلاب افزود: آب زیربنای توسعه و کالایی غیرقابل جایگزین است و در روش‏های مصرف باید راهکارهایی را جست‏وجو کنیم که آب در اختیار جمعیت بیشتر و با کیفیت بهتری قرار گیرد.

مهندس اکبری  یادآور شد: در این مراسم که به مناسبت تقدیر از دانش‏آموزان ممتاز مجموعه بزرگ آب و فاضلاب استان برگزار شده شاهد ثمره تلاش فرزندان همکارانمان هستیم.

وی خاطرنشان کرد: اهمیت و نقش دانش در توسعه و پیشرفت جامعه و بهسازی رفتارهای فردی و اجتماعی موجب شکل‏گیری محیطی پویا می‏شود و مسئولان کشور را نسبت به اداره مملکت در آینده امیدوار می‏کند.

گفتنی است در این مراسم که با اجرای  مجری توانمند استان ، سعید عنانی  انجام شد، برنامه‏های متنوع و سرگرم‏ کننده ‏ای از جمله   استندآپ کمدی ، مسابقه حضوری  ،میان پرده ، موسیقی زنده آذربایجانی  و برگزاری موسیقی سنتی و پاپ توسط هنرمندان استان برگزار شد .

در این مراسم 200 نفر از دانش آموزان ممتاز  مقاطع مختلف تحصیلی  فرزندان همکار و  14 نفر از کارگران نمونه و 8 نفر از  بازنشسته های  شرکت آب و فاضلاب استان با اهداء هدایایی تجلیل بعمل آمد .

در ادامه مهندس اکبری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی با بیان اینکه  ما همواره با تلاش و کوشش کلیه همکاران عزیز و بهره گیری از اندیشه های پویا شاهد انجام کارهای ارزشمند و اثرگذار که موجب بالندگی و کسب افتخارات متعدد در اکثر زمینه های کاری را فراهم نموده است، بوده ایم.

مهندس اکبری  با اشاره به نقش همکاران در موفقیت های حاصله افزود: ما شاهد زحمات و تلاش های همکاران هستیم و نقش همکاران  نمونه در موفقیت های کاری  در شرکت انکارناپذیر است، بنابراین تلاش آنان قابل تقدیر بوده و ما هم تلاش مان بر این است تا بتوانیم کارهایی که در توان ماست و در شان و منزلت همکاران است، انجام دهیم.

مدیرعامل آبفای آذربایجان غربی  در ادامه به عملکرد شرکت در بخش های مختلف شرکت اشاره کرد و گفت: شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی با تلاش کلیه همکاران در این مدت در بخش های مختلف کارهای مهم و خوبی انجام داده است.

مهندس اکبری ، عملکرد پرسنل  شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی  را خوب ارزیابی کرد و کارکنان شرکت آب و فاضلاب را جزو زحمتکش ترین و پرتلاش ترین پرسنل عنوان کرد و از مدیران و کلیه  کارکنان  دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی  قدردانی نمود.

 در پایان این مراسم پذیرایی شام پایان بخش این مراسم بود.

تصاویر
  •  همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر ؛برگزاری جشن تجلیل از فرهیختگان عرصة علم‏ آموزی فرزندان همکار شرکت آبفای استان
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

  • اطلاعیه و حدیت
  • تماس با ما
  • آب و هوا و نظر سنجی
  • مالتی مدیا

 

برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه همکاران شرکت
امام على عليه السلام :به عبد صالح ، يعنى لقمان ، گفته شد: كدام يك از مردمان ، با فضيلت ترند؟
گفت: «مؤمنِ برخوردار» .
گفته شد: از مال؟
گفت: «نه ؛ ليكن برخوردار از دانشى كه اگر به او محتاج شدند ، از دانشش سود برند و اگر از او بى نياز شدند، خودش به آن اكتفا كند» .
آدرس: ارومیه - خيابان ارتش - فلكه مخابرات  صندوق پستي 363
کد پستی:                          5715659681  
تلفن:                             33450001-044

تلفن مستقیم :                      31945310-044

فاکس:                           33471455-044

ایمیل:                      farhangi(at)waww.ir

نظر شما در خصوص زیر پرتال دینی فرهنگی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی چگونه است ؟ثبت رأی  مشاهده نتایج